Кількість абзаців - 30 Таблиця поправок


Про Службу зовнішньої розвідки України (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. ЗАКОН УКРАЇНИ Про Службу зовнішньої розвідки України      ЗАКОН УКРАЇНИ Про Службу зовнішньої розвідки України  
2. Цей Закон визначає правові основи організації та діяльності Служби зовнішньої розвідки України      Цей Закон визначає правові основи організації та діяльності Служби зовнішньої розвідки України  
3. Стаття 1. Статус Служби зовнішньої розвідки України      Стаття 1. Статус Служби зовнішньої розвідки України  
4. Служба зовнішньої розвідки України (далі - Служба) є державним органом, який здійснює розвідувальну діяльність у політичній, економічній, військово-технічній, науково-технологічній, інформаційній та екологічній сферах, бере участь у боротьбі з міжнародною організованою злочинністю, тероризмом, забезпеченні безпеки установ і громадян України за кордоном.   -1- Крючков Г.К.
У частині першій ст.1 слова "бере участь у боротьбі з міжнародною організованою злочинністю, тероризмом, забезпеченні безпеки установ і громадян України за кордоном" вилучити, а слово "науково-технологічній" замінити словом "науково-технічній".  
Враховано   Служба зовнішньої розвідки України є державним органом, який здійснює розвідувальну діяльність у політичній, економічній, військово-технічній, науково-технічній, інформаційній та екологічній сферах.  
    -2- Кармазін Ю.А.
Частину першу після слів "розвідувальну діяльність" доповнити словами "за межами України" і далі за текстом.  
Відхилено , об'єктами розвідувальної діяльності є й іноземці, які перебувають на території України   
5. Служба підпорядкована Президентові України та підконтрольна Президентові України і Верховній Раді України.      Служба зовнішньої розвідки України підпорядкована Президентові України та підконтрольна Президентові України і Верховній Раді України.  
6. До особового складу Служби як військового формування належать військовослужбовці та працівники Служби.   -3- Крючков Г.К.
Частину третю ст. 1 після слова "військовослужбовці" доповнити словом "службовці.  
Враховано   До особового складу Служби зовнішньої розвідки України як військового формування належать військовослужбовці, службовці та працівники Служби зовнішньої розвідки України.  
7. Служба є правонаступником розвідувального органу Служби безпеки України стосовно зобов'язань, прав і обов'язків.   -4- Крючков Г.К.
Акопян В.Г.
Шаров І.Ф.
Частину четверту ст. 1 викласти в редакції: Положення про проходження військової служби військовослужбовцями Служби зовнішньої розвідки України затверджується Президентом України. Прийняту у 1-му читанні частину четверту ст.1 викласти у п. 2 статті 10. Прикінцеві положення у такій редакції: "Служба стосовно завдань, прав і обов'язків є правонаступником розвідувального органу Служби безпеки України".  
Враховано   Положення про проходження військової служби військовослужбовцями Служби зовнішньої розвідки України затверджується Президентом України.  
8. Стаття 2. Правова основа діяльності Служби      Стаття 2. Правова основа діяльності Служби зовнішньої розвідки України  
9. Правову основу діяльності Служби становлять Конституція України, Закон України "Про розвідувальні органи України", цей та інші законодавчі акти України, а також прийняті відповідно до них акти Президента України, інші нормативно-правові акти.   -5- Зубов В.С.
Акопян В.Г.
Шаров І.Ф.
Статтю 2 викласти у такій редакції: "Правову основу діяльності Служби зовнішньої розвідки України становлять Конституція України, Закон України "Про розвідувальні органи України", цей та інші закони України, видані на їх виконання акти Президента України, інші нормативно-правові акти, а також міжнародні договори України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України".  
Враховано   Правову основу діяльності Служби зовнішньої розвідки України становлять Конституція України, Закон України "Про розвідувальні органи України", цей та інші закони України, видані на їх виконання акти Президента України, інші нормативно-правові акти, а також міжнародні договори України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.  
10. Стаття 3. Завдання Служби На Службу покладаються завдання: добування, аналітична обробка та надання розвідувальної інформації Президентові України, Голові Верховної Ради України, Прем'єр-міністрові України та іншим визначеним Президентом України споживачам; здійснення спеціальних заходів впливу на підтримку національних інтересів і державної політики України в економічній, політичній, воєнній, військово-технічній, екологічній та інформаційній сферах, зміцнення обороноздатності, економічного і науково-технічного розвитку; забезпечення безпечного функціонування установ України за кордоном, безпеки співробітників цих установ, членів їх сімей у державі перебування та відряджених за кордон громадян України, які обізнані з відомостями, що становлять державну таємницю; участь у боротьбі з тероризмом, міжнародною організованою злочинністю, незаконним обігом наркотичних засобів, незаконною торгівлею зброєю і технологією її виготовлення, незаконною міграцією; вжиття заходів безпосередньої протидії зовнішнім загрозам національній безпеці України; виконання інших спеціальних завдань, спрямованих на забезпечення національної безпеки України.   -6- Крючков Г.К.
Статтю 3 викласти у такій редакції: "На Службу зовнішньої розвідки України покладається: добування, аналітична обробка та надання розвідувальної інформації Президентові України, Голові Верховної Ради України, Прем'єр-міністрові України та іншим визначеним Президентом України споживачам; здійснення спеціальних заходів впливу спрямованих на підтримку національних інтересів і державної політики України в економічній, політичній, військово-технічній, екологічній та інформаційній сферах, зміцнення обороноздатності, економічного і науково-технічного розвитку; участь у забезпеченні безпечного функціонування установ України за кордоном, безпеки співробітників цих установ та членів їх сімей у країні перебування, а також відряджених за кордон громадян України, які обізнані з відомостями, що становлять державну таємницю; участь у боротьбі з тероризмом, міжнародною організованою злочинністю, незаконним обігом наркотичних засобів, незаконною торгівлею зброєю і технологією її виготовлення, незаконною міграцією; вжиття заходів протидії зовнішнім загрозам національній безпеці України, життю, здоров'ю її громадян та об'єктам державної власності".  
Враховано   Стаття 3. Завдання Служби зовнішньої розвідки України На Службу зовнішньої розвідки України покладається: добування, аналітична обробка та надання розвідувальної інформації Президентові України, Голові Верховної Ради України, Прем'єр-міністрові України та іншим визначеним Президентом України споживачам; здійснення спеціальних заходів впливу, спрямованих на підтримку національних інтересів і державної політики України в економічній, політичній, військово-технічній, екологічній та інформаційній сферах, зміцнення обороноздатності, економічного і науково-технічного розвитку; участь у забезпеченні безпечного функціонування установ України за кордоном, безпеки співробітників цих установ та членів їх сімей у країні перебування, а також відряджених за кордон громадян України, які обізнані з відомостями, що становлять державну таємницю; участь у боротьбі з тероризмом, міжнародною організованою злочинністю, незаконним обігом наркотичних засобів, незаконною торгівлею зброєю і технологією її виготовлення, незаконною міграцією; вжиття заходів протидії зовнішнім загрозам національній безпеці України, життю, здоров'ю її громадян та об'єктам державної власності.  
11. Стаття 4. Структура Служби   -7- Андресюк Б.П.
Крючков Г.К.
Статтю 4 дати статтею 5-ю.  
Враховано   Стаття 4. Загальна чисельність Служби зовнішньої розвідки України  
12. Загальну структуру Служби складають: апарат Голови Служби;       
13. підрозділи агентурної та технічної розвідки, оперативно-технічні, інформаційно-аналітичні; підрозділи забезпечення; навчальні заклади та науково-дослідні установи. Для виконання покладених на неї завдань Службою можуть створюватися підрозділи регіонального базування.   -8- Манчуленко Г.М.
Після слів "інформаційно-аналітичні" статтю доповнити словами "власної безпеки", а після слів "науково-дослідні установи" - словами "та архів"; слова "підрозділи регіонального базування" замінити словами "територіальні підрозділи".  
Враховано Зазначені підрозділи охоплюється поняттям "підрозділи забезпечення"  Затвердити загальну чисельність Служби зовнішньої розвідки України у кількості 4350 осіб, у тому числі до 4010 військовослужбовців.  
14. Стаття 5 Загальна чисельність особового складу Служби Затвердити особовий склад Служби в існуючій чисельності.   -9- Крючков Г.К.
Андресюк Б.П.
Статтю 5 дати статтею 4-ю і викласти її у такій редакції: "Стаття 4. Загальна чисельність Служби зовнішньої розвідки України Затвердити загальну чисельність Служби зовнішньої розвідки України у кількості 4350 осіб, у тому числі до 4010 військовослужбовців."  
Враховано   Стаття 5. Загальна структура Служби зовнішньої розвідки України Служба зовнішньої розвідки України має таку загальну структуру: апарат управління Службою зовнішньої розвідки України ; підрозділи агентурної та технічної розвідки, оперативно-технічні, інформаційно-аналітичні, власної безпеки; підрозділи забезпечення; навчальні заклади та науково-дослідні установи. Для виконання покладених на неї завдань Службою зовнішньої розвідки України можуть створюватися територіальні підрозділи в межах затвердженої загальної чисельності. Організаційна структура Служби зовнішньої розвідки України визначається Президентом України.  
15. Стаття 6. Керівництво Службою Загальне керівництво Службою здійснюється Президентом України. Безпосереднє керівництво Службою здійснює її Голова, який призначається на посаду і звільняється з посади Президентом України. Перший заступник Голови та заступники Голови Служби призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом України за поданням Голови Служби.   -10- Сімонов В.Д.
Статті 6 і 7 об'єднати в одну статтю 6-ту. Слова "Положення про колегію Служби затверджує Президент України" вилучити.  
Враховано   Стаття 6. Керівництво Службою зовнішньої розвідки України Загальне керівництво Службою зовнішньої розвідки України здійснюється Президентом України. Безпосереднє керівництво Службою зовнішньої розвідки України здійснює її Голова, який призначається на посаду і звільняється з посади Президентом України. Перший заступник Голови та заступники Голови Служби зовнішньої розвідки України призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом України за поданням Голови Служби зовнішньої розвідки України.  
16. Стаття 7. Колегія Служби Для колегіального обговорення найважливіших напрямів організації і діяльності Служби утворюється колегія - дорадчий орган при Голові служби. Положення про колегію Служби затверджує Президент України.      Для колегіального обговорення найважливіших напрямів організації і діяльності Служби зовнішньої розвідки України утворюється колегія - дорадчий орган при Голові Служби зовнішньої розвідки України .  
17. Стаття 8. Фінансування діяльності Служби      Стаття 7. Фінансування діяльності Служби зовнішньої розвідки України  
18. Фінансування діяльності Служби здійснюється відповідно до Закону України "Про розвідувальні органи України" за рахунок коштів Державного бюджету України та інших джерел, передбачених законом.      Фінансування діяльності Служби зовнішньої розвідки України здійснюється відповідно до Закону України "Про розвідувальні органи України" за рахунок коштів Державного бюджету України та інших джерел, передбачених законом.  
19. Стаття 9. Соціальний захист співробітників Служби      Стаття 8. Соціальний захист співробітників Служби зовнішньої розвідки України та членів їхніх сімей  
20. Соціальний захист співробітників Служби та членів їх сімей здійснюється відповідно до Законів України "Про розвідувальні органи України" та "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".   -11- Зубов В.С.
Статтю 9 вважати статтею 8. Частину другу, третю і четверту зняти. (Оскільки положення стосуються всіх розвідувальних органів, ці положення мають бути відтворені в проекті Закону України про внесення змін і доповнень до деяких законів України (стосовно розвідувальних органів - реєстр. № 8428).  
Враховано   Соціальний захист співробітників Служби зовнішньої розвідки України та членів їхніх сімей здійснюється відповідно до Законів України "Про розвідувальні органи України" та "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".  
21. У разі загибелі військовослужбовця Служби у зв'язку з виконанням службових обов'язків сім'ї загиблого або його утриманцям виплачується одноразова допомога у розмірі десятирічного грошового забезпечення за останньою посадою, яку він займав, і призначається пенсія у зв'язку з втратою годувальника в розмірі місячного посадового окладу.       
22. В разі каліцтва, заподіяного військовослужбовцю Служби у зв'язку з виконанням службових обов'язків, а також інвалідності, що настала у період проходження служби чи після закінчення цього строку, але внаслідок захворювання або нещасного випадку, що мали місце у період проходження служби, йому виплачується одноразова допомога в розмірі від трирічного до п'ятирічного грошового забезпечення (залежно від ступеня втрати працездатності) і призначається пенсія по інвалідності.       
23. Служба відшкодовує співробітникам її кадрового складу витрати на проїзд зі службовою метою всіма видами міського і приміського транспорту, за винятком таксі, а також витрати, пов'язані з використанням із зазначеною метою особистих транспортних засобів, у порядку, що визначається Головою Служби.       
24. Стаття 10. Контроль за діяльністю Служби      Стаття 9. Контроль і нагляд за діяльністю Служби зовнішньої розвідки України  
25. Контроль за діяльністю Служби в межах конституційних повноважень здійснюється Президентом України, в тому числі через Раду національної безпеки і оборони України.   -12- Андресюк Б.П.
Акопян В.Г.
Шаров І.Ф.
Статтю 10 вважати статтею 9-ю і викласти її у такій редакції: "Контроль і нагляд за діяльністю Служби здійснюється в порядку, визначеному Конституцією України, законами України "Про розвідувальні органи України" та "Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави".  
Враховано   Контроль і нагляд за діяльністю Служби зовнішньої розвідки України здійснюється в порядку, визначеному Конституцією України, законами України "Про розвідувальні органи України" та "Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави."  
26. Верховною Радою України контроль за діяльністю Служби здійснюється в порядку, встановленому Конституцією України з урахуванням вимог Закону України "Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави".       
27. Стаття 11. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.   -13- Зубов В.С.
Статтю 11 вважати статтею 10-ю і доповнити її пунктом 2 такого змісту: "2. Служба стосовно завдань, прав і обов'язків є правонаступником розвідувального органу Служби безпеки України", а пункт 2 вважати пунктом 3.  
Враховано   Стаття 10. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. 2. Служба зовнішньої розвідки України стосовно завдань, прав і обов'язків є правонаступником розвідувального органу Служби безпеки України.  
28. 2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк після набрання чинності цим Законом:      3. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк після набрання чинності цим Законом:  
29. привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом; забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.      привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом; забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.