Кількість абзаців - 8 Таблиця поправок


Про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (Повторний розгляд з пропозиціями (вето) Президента України)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ЗАКОН УКРАЇНИ      ЗАКОН УКРАЇНИ  
1. Про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"      Про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування"  
2. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
3. І. Частину десяту статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 33, ст. 175; 2003 р., N 46, ст.367; 2004 р., N 10, ст.104) викласти в такій редакції:      І. Частину десяту статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 33, ст. 175; 2003 р., N 46, ст.367; 2004 р., N 10, ст.104) викласти в такій редакції:  
4. "Посадовим особам місцевого самоврядування, які працювали на виборних посадах в органах місцевого самоврядування 8 років і більше або протягом повних двох і більше скликань, починаючи зі скликання 1990 року, за винятком припинення повноважень з підстав, визначених статтею 78, пунктами 2, 3, 4 частини першої, частиною другою статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктами 1, 2, 6 частини першої і пунктом 1 частини другої статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", за наявності загального трудового стажу для чоловіків - не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років призначається пенсія відповідно до цього Закону незалежно від того, де вони працювали перед призначенням пенсії, і незалежно від часу їхнього виходу на пенсію. У цих випадках пенсія обчислюється у порядку, передбаченому для посадових осіб місцевого самоврядування, із сум заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, за останньою займаною виборною посадою на день призначення пенсії".   -1- Президент України
Закон відхилити. (Виокремлення зазначеної категорії посадових осіб місцевого самоврядування із запровадженням їм відповідної пенсії незалежно від часу виходу на пенсію створить нерівні умови у пенсійному забезпеченні посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців та інших осіб, пенсія яким призначається відповідно до законодавства про державну службу. На порушення статті 27 Бюджетного кодексу України Законом не визначеного видатків, які належить скоротити, або джерел додаткових доходів для покриття збільшення видатків).  
Відхилено   "Посадовим особам місцевого самоврядування, які працювали на виборних посадах в органах місцевого самоврядування 8 років і більше або протягом повних двох і більше скликань, починаючи зі скликання 1990 року, за винятком припинення повноважень з підстав, визначених статтею 78, пунктами 2, 3, 4 частини першої, частиною другою статті 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пунктами 1, 2, 6 частини першої і пунктом 1 частини другої статті 5 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад", за наявності загального трудового стажу для чоловіків - не менше 25 років, для жінок - не менше 20 років призначається пенсія відповідно до цього Закону незалежно від того, де вони працювали перед призначенням пенсії, і незалежно від часу їхнього виходу на пенсію. У цих випадках пенсія обчислюється у порядку, передбаченому для посадових осіб місцевого самоврядування, із сум заробітної плати, на які нараховується збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, за останньою займаною виборною посадою на день призначення пенсії".  
5. ІІ. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2006 року.   -2- Оржаховський А.В.
Пункт 1 Прикінцевих положень викласти в такій редакції "Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2007 року."  
Враховано   ІІ. Прикінцеві положення 1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2007 року.  
6. 2. Кабінету Міністрів України: у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;   -3- Президент України
Закон відхилити.  
Відхилено   2. Кабінету Міністрів України: у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;  
7. у шестимісячний термін з дня набрання чинності цим Законом подати на розгляд Верховної Ради України законопроект, спрямований на усунення дискримінації всіх осіб, які вийшли на пенсію до набуття чинності Законом України "Про державну службу".      у шестимісячний термін з дня набрання чинності цим Законом подати на розгляд Верховної Ради України законопроект, спрямований на усунення дискримінації всіх осіб, які вийшли на пенсію до набуття чинності Законом України "Про державну службу".