Кількість абзаців - 13 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дотримання законодавства про заборону грального бізнесу в Україні (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дотримання законодавства про заборону грального бізнесу в Україні
 
-1- Ляпіна К.М.
В назві проекту слово "дотримання" замінити словом "удосконалення"
 
Враховано   Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства про заборону грального бізнесу в Україні
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. І. Внести зміни до таких законів України:
 
   І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
5. 1. Частину другу статті 3 Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2009, № 38, ст. 536) викласти в такій редакції:
 
   4. Частину другу статті 3 Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 2009 р., № 38, ст. 536) викласти в такій редакції:
 
6. "Застосування фінансових санкцій, зазначених у частині першій цієї статті, здійснюється за рішенням суду, ухваленого за позовом органів міліції та органів державної податкової служби".
 
   "Застосування фінансових санкцій, зазначених у частині першій цієї статті, здійснюється за рішенням суду, ухваленого за позовом органів міліції та/або органів державної податкової служби".
 
7. 2. Частину першу статті 10 Закону України "Про міліцію" (Відомості Верховної Ради УРСР (ВВР), 1991, № 4, ст. 20) доповнити пунктом 32 такого змісту:
 
   3. Частину першу статті 10 Закону України "Про міліцію" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1991 р., № 4, ст. 20 із наступними змінами) доповнити пунктом 32 такого змісту:
 
8. "32) здійснювати нагляд за додержанням законодавства про заборону грального бізнесу в Україні".
 
-2- Ляпіна К.М.
В абзаці другому пункту другого слова "здійснювати нагляд за додержанням законодавства" замінити словами "забезпечувати, в межах своїх повноважень, виконання вимог закону"
 
Враховано   "32) забезпечувати в межах своїх повноважень виконання вимог закону про заборону грального бізнесу в Україні".
 
9. 3. Доповнити Кримінальний кодекс України статтею 203-2 такого змісту:
 
   2. Кримінальний кодекс України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 25-26, ст. 131) доповнити статтею 203-2 такого змісту:
 
10. "Стаття 203-2 Зайняття діяльністю, заборона на яку встановлена Законом України "Про заборону грального бізнесу в Україні"
 
-3- Ляпіна К.М.
Королевська Н.Ю.
Пункт третій частини третьої викласти в такій редакції:
"Стаття 203-2. Зайняття гральним бізнесом
Зайняття гральним бізнесом –
карається штрафом від десяти тисяч до п’ятидисяти тисяч неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за зайняття гральним бізнесом, -
караються обмеженням волі на строк до п’яти років"
 
Враховано   "Стаття 203-2. Зайняття гральним бізнесом 1. Зайняття гральним бізнесом –
карається штрафом від десяти до п’ятдесяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
11. зайняття гральним бізнесом – караються штрафом у розмірі вісім тисяч мінімальних заробітних плат з конфіскацією та знищенням грального обладнання".
 
-4- Ляпіна К.М.
Королевська Н.Ю.
Доповнити законопроект пунктом такого змісту:
"частину другу статті 112 Кримінально-процесуального кодексу України після цифр „203-1" доповнити словом і цифрами „статтею 203-2", передбачивши альтернативну підслідність цього злочину за органами внутрішніх справ та податкової міліції"
 
Враховано   2. Ті самі дії, якщо вони були вчинені особою, раніше судимою за зайняття гральним бізнесом, –
караються обмеженням волі на строк до п’яти років".
1. У частині другій статті 112 Кримінально-процесуального кодексу України слово і цифри "статтею 203-1" замінити словом і цифрами "статтями 203-1, 203-2".
 
12. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

   ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.