8 скликання
4-та сесія
22 /квітень / 2016 р.
    • квітень 2016
    • Пн
    • 4
    • 11
    • 18
    • 25
    • Вт
    • 5
    • 12
    • 19
    • 26
    • Ср
    • 6
    • 13
    • 20
    • 27
    • Чт
    • 7
    • 14
    • 21
    • 28
    • Пт
    • 1
    • 8
    • 15
    • 22
    • 29
    • Сб
    • 2
    • 9
    • 16
    • 23
    • 30
    • Нд
    • 3
    • 10
    • 17
    • 24
  • Календарні плани
Пошук
Назва голосування
(або слова з назви)
Хронологія пленарних засідань Верховної Ради України
  •  
    Реєстрація народних депутатів України

    докладніше

  •  
    Година запитань до Уряду

    докладніше

    • 10:47:29-10:47:36 Ревега Олександр Васильович
    • 10:47:36-10:48:38 Арешонков Володимир Юрійович
    • 10:49:16-10:50:24 Соловей Юрій Ігорович
    • 10:53:52-10:54:50 Купрієнко Олег Васильович
    • 10:58:16-10:59:59 Голуб Владислав Володимирович
    • 11:04:22-11:05:31 Шурма Ігор Михайлович
    • 11:08:05-11:09:15 Матвієнко Анатолій Сергійович
    • 11:10:55-11:11:00 Сторожук Дмитро Анатолійович
    • 11:11:00-11:11:57 Кодола Олександр Михайлович
    • 11:12:31-11:13:54 Скорик Микола Леонідович
    • 11:15:53-11:17:02 Мусій Олег Степанович
    • 11:18:39-11:18:48 Бойко Олена Петрівна
    • 11:18:48-11:20:25 Сюмар Вікторія Петрівна
  •  
    Оголошення депутатських запитів

    докладніше

    • 11:23:38-11:57:00 Сироїд Оксана Іванівна
  •  
    Виступи народних депутатів "з різних питань"

    докладніше

    • 12:31:58-12:33:54 Геращенко Ірина Володимирівна
    • 12:34:44-12:37:55 Мусій Олег Степанович
    • 12:38:03-12:41:14 Домбровський Олександр Георгійович
    • 12:41:23-12:43:14 Кірш Олександр Вікторович
    • 12:43:30-12:46:45 Остапчук Віктор Миколайович
    • 12:47:04-12:50:14 Барна Олег Степанович
    • 12:50:23-12:53:22 Шухевич Юрій-Богдан Романович
    • 12:53:35-12:56:45 Мосійчук Ігор Володимирович
    • 12:57:11-13:00:06 Гузь Ігор Володимирович
    • 13:00:21-13:02:58 Сидорович Руслан Михайлович
    • 13:03:10-13:04:56 Ревега Олександр Васильович
    • 13:05:08-13:07:41 Богомолець Ольга Вадимівна
    • 13:07:49-13:10:51 Парасюк Володимир Зіновійович
    • 13:11:07-13:14:17 Лінько Дмитро Володимирович
    • 13:14:25-13:17:28 Іллєнко Андрій Юрійович
    • 13:17:38-13:20:42 Луценко Ігор Вікторович
    • 13:20:54-13:24:08 Кривошея Геннадій Григорович
    • 13:24:14-13:27:24 Шурма Ігор Михайлович
    • 13:27:39-13:30:38 Береза Борислав Юхимович
    • 13:30:45-13:32:50 Рибак Іван Петрович
    • 13:33:19-13:36:29 Соболєв Єгор Вікторович
    • 13:36:40-13:39:51 Дерев’янко Юрій Богданович
    • 13:40:05-13:43:17 Марченко Олександр Олександрович
    • 13:43:30-13:46:31 Соловей Юрій Ігорович
    • 13:46:40-13:49:59 Спориш Іван Дмитрович