Колюх Валерій Вікторович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій 29.08.2019 04.09.2019
Голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій 04.09.2019 17.10.2019
Голова підкомітету з питань науки та інновацій Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій 17.10.2019  
Член Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки та оцінки стану акціонерного товариства "Українська залізниця", розслідування фактів можливої бездіяльності, порушення законодавства України органами управління зазначеного підприємства, що призвели до значного погіршення технічного стану підприємства та основних виробничих показників 27.01.2021