Сушко Павло Миколайович - Посади протягом скликання


Посада Дата прийому Дата звільнення
Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики 29.08.2019 09.09.2019
Голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики 09.09.2019 17.06.2020
Заступник голови Комітету, голова підкомітету у сфері кінематографу та реклами Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики 17.06.2020  
Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування випадків та причин порушення прав дитини під час здійснення децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реформування системи закладів інституційного догляду та виховання, реалізації права дитини на сімейне виховання та усиновлення, розвитку (модернізації) соціальних послуг 18.02.2021