Проект Постанови про зміни в складі комітетів Верховної Ради України (обрати Гурвіца Е.Й.членом Комітету ВРУ з питань культури і духовності)


Номер, дата реєстрації:
7194 від 04.04.2001
Номер, дата акту
від 19.04.2001
Сесія реєстрації:
7 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Сас Сергій Володимирович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 04.04.2001


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    20.04.2001 Постанову підписано
    19.04.2001 Постанову прийнято
    10.04.2001 Вручено для розгляду
    06.04.2001 Направлено на розгляд Комітету
    05.04.2001 Передано в тираж
    05.04.2001 Одержано Верховною Радою