Проект Постанови про фінансування Державним комітетом інформаційної політики, телебачення і радіомовлення України виробництва та трансляції телерадіопрограм у першому кварталі 2001 року


Номер, дата реєстрації:
7212 від 05.04.2001
Сесія реєстрації:
7 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Турчинов Олександр Валентинович (III скликання)
  • Жовтяк Євген Дмитрович (III скликання)
  • Чичков Валерій Михайлович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Турчинов О.В. Комітет з питань бюджету
  • Інші комітети:
  • Зінченко О.О. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 05.04.2001


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    24.05.2001 В порядок денний не включено
    10.04.2001 Вручено для ознайомлення
    06.04.2001 Направлено на розгляд Комітету
    05.04.2001 Передано в тираж
    05.04.2001 Одержано Верховною Радою