Проект Постанови про недовіру Кабінету Міністрів України


Номер, дата реєстрації:
7235-1 від 24.04.2001
Сесія реєстрації:
7 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Вітренко Наталія Михайлівна (III скликання)
  • Марченко Володимир Романович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Костусєв О.О. Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 23.04.2001
  • Проект Постанови (на заміну) 24.04.2001


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    26.04.2001 Питання розглянуто, проект не підтримано
    25.04.2001 Вручено для ознайомлення
    24.04.2001 Вручено на заміну
    24.04.2001 Направлено на розгляд Комітету
    24.04.2001 Передано в тираж
    24.04.2001 Одержано проект на заміну
    23.04.2001 Передано в тираж
    23.04.2001 Одержано Верховною Радою