Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо розміщення і контролю каналів телерадіомовлення)


Номер, дата реєстрації:
1122 від 30.05.2002
Сесія реєстрації:
1 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Стецьків Тарас Степанович (IV скликання)
  • Чорновіл Тарас Вячеславович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Правденко С.М. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Інші комітети:
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 28.05.2002


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    12.01.2006 Питання заслухано
    11.06.2002 Вручено для ознайомлення
    11.06.2002 Направлено на розгляд Комітету
    30.05.2002 Передано в тираж
    30.05.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 30.05.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації09.06.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету09.06.200227.06.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації09.06.2002
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету09.06.200227.06.2002