Проект Постанови про зміни у складі Комітетів Верховної Ради України


Номер, дата реєстрації:
4603 від 12.01.2004
Сесія реєстрації:
4 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Прошкуратова Тамара Сергіївна (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 12.01.2004
  • Подання 12.01.2004


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    20.05.2004 Вручено подання Комітету про відхилення
    14.01.2004 Вручено для ознайомлення
    13.01.2004 Направлено на розгляд Комітету
    12.01.2004 Передано на розгляд керівництву
    12.01.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 12.01.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України12.01.200414.01.2004

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    18.05.2004 Проект Постанови про проект Постанови Верховної Ради України "Про зміни у складі комітетів Верховної Ради України"