Проект Закону про свободу віросповідання та діяльність релігійних організацій


Номер, дата реєстрації:
5041 від 28.01.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Гуманітарна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Стойко Іван Михайлович (IV скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Танюк Л.С. Комітет з питань культури і духовності
  • Інші комітети:
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 27.01.2004
  • Подання 27.01.2004
  • Пояснювальна записка 27.01.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 19.05.2004


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    16.06.2005 Проект відкликано
    03.02.2004 Вручено для ознайомлення
    30.01.2004 Направлено на розгляд Комітету
    28.01.2004 Передано на розгляд керівництву
    28.01.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 28.01.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції28.01.200402.02.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.01.200402.02.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності28.01.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин28.01.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.01.200402.02.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції28.01.200402.02.2004