Проект Постанови про відхилення законопроектів, які втратили актуальність, та повернення законопроектів на доопрацювання


Номер, дата реєстрації:
5119 від 12.02.2004
Номер, дата акту
від 19.02.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Пустовойтенко Валерій Павлович (IV скликання)
  • Климпуш Орест Дмитрович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Пустовойтенко В.П. Комітет з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку
  • Інші комітети:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.02.2004
  • Подання 11.02.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 27.02.2004


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    27.02.2004 Постанову підписано
    19.02.2004 Постанову прийнято
    17.02.2004 Вручено подання Комітету про розгляд
    13.02.2004 Направлено на розгляд Комітету
    12.02.2004 Передано на розгляд керівництву
    12.02.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 12.02.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, транспорту, житлово-комунального господарства і зв'язку12.02.200416.02.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України12.02.200416.02.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.02.200416.02.2004