Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо соціальної реклами)


Номер, дата реєстрації:
5252 від 12.03.2004
Сесія реєстрації:
5 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шульга Микола Олександрович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Правденко С.М. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Інші комітети:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 12.03.2004
  • Подання 12.03.2004
  • Пояснювальна записка 12.03.2004
  • Порівняльна таблиця 12.03.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 02.02.2005


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    26.05.2004 Направлено на висновок Уряду
    17.03.2004 Вручено для ознайомлення
    15.03.2004 Направлено на розгляд Комітету
    12.03.2004 Передано на розгляд керівництву
    12.03.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 12.03.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації12.03.200417.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції12.03.200416.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.03.200416.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації12.03.200417.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності12.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.03.200416.03.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції12.03.200416.03.2004