Проект Постанови про Заяву Верховної ради України про засудження культивування фашизму і недопущення будь-яких його проявів


Номер, дата реєстрації:
6124 від 09.09.2004
Сесія реєстрації:
6 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Інші (заяви, звернення ВРУ)
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Катеринчук Микола Дмитрович (IV скликання)
  • Стецьків Тарас Степанович (IV скликання)
  • Філенко Володимир Пилипович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Удовенко Г.Й. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Крючков Г.К. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 08.09.2004
  • Подання 08.09.2004
  • Пояснювальна записка 08.09.2004


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    21.09.2004 Вручено для ознайомлення
    10.09.2004 Направлено на розгляд Комітету
    09.09.2004 Передано на розгляд керівництву
    09.09.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 09.09.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування09.09.200415.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування09.09.200415.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин09.09.200413.09.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони09.09.200413.09.2004