Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо плати за академічні звання)


Номер, дата реєстрації:
6411 від 14.12.2004
Номер, дата акту
від 03.02.2005
Сесія реєстрації:
6 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Осика Сергій Григорович (IV скликання)
  • Капустін Віктор Володимирович (IV скликання)
  • Курас Іван Федорович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Ніколаєнко С.М. Комітет з питань науки і освіти
  • Порошенко П.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 14.12.2004
  • Подання 14.12.2004
  • Пояснювальна записка 14.12.2004
  • Порівняльна таблиця 14.12.2004
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 20.12.2004
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 08.02.2005


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    15.03.2005 Повернуто з підписом від Президента
    08.02.2005 Закон направлено на підпис Президенту
    08.02.2005 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    03.02.2005 Закон прийнято
    14.01.2005 В порядок денний не включено
    13.01.2005 Вручено подання Комітету про розгляд
    10.01.2005 Направлено на висновок Уряду
    23.12.2004 В порядок денний не включено
    17.12.2004 Вручено для ознайомлення
    15.12.2004 Направлено на розгляд Комітету
    14.12.2004 Передано на розгляд керівництву
    14.12.2004 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 14.12.2004
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності14.12.200401.08.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти14.12.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.12.200416.12.2004
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції14.12.200416.12.2004