Проект Постанови про першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці


Номер, дата реєстрації:
7132 від 02.03.2005
Номер, дата акту
від 17.03.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Хара Василь Георгійович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Матвєєв В.Г. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Хара В.Г. Комітет з питань соціальної політики та праці
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 02.03.2005
  • Подання 02.03.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 18.03.2005


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    18.03.2005 Постанову підписано
    17.03.2005 Постанову прийнято
    15.03.2005 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    05.03.2005 Направлено на розгляд Комітету
    03.03.2005 Передано на розгляд керівництву
    02.03.2005 Одержано Верховною Радою