Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо позашкільних розважальних закладів)


Номер, дата реєстрації:
7820 від 02.12.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Гуманітарна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Прошкуратова Тамара Сергіївна (IV скликання)
  • Оржаховський Анатолій Володимирович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Лобода М.В. Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
  • Інші комітети:
  • Мойсик В.Р. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Юхновський І.Р. Комітет з питань науки і освіти
  • Самойлик К.С. Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму
  • Супрун Л.П. Комітет з питань бюджету
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань Європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 14.07.2005
  • Подання 14.07.2005
  • Пояснювальна записка 14.07.2005
  • Порівняльна таблиця 14.07.2005
  • Проект Закону (на заміну) 02.12.2005
  • Подання 02.12.2005
  • Пояснювальна записка 02.12.2005
  • Порівняльна таблиця 02.12.2005
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 02.11.2005


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    06.12.2005 Вручено на заміну
    05.12.2005 Направлено на розгляд Комітету
    02.12.2005 Передано на розгляд керівництву
    02.12.2005 Одержано проект на заміну
    06.09.2005 Вручено для ознайомлення
    25.07.2005 Направлено на розгляд Комітету
    21.07.2005 Передано на розгляд керівництву
    15.07.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 18.07.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства18.07.200526.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності18.07.200526.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти18.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму18.07.200527.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету18.07.200528.07.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції18.07.200526.07.2005

    Проект Закону (на заміну) від 05.12.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства05.12.200506.12.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності05.12.200505.12.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти05.12.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму05.12.200505.12.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету05.12.200505.12.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції05.12.200506.12.2005