Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону про внесення зміни до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо заступників голів районних рад)


Номер, дата реєстрації:
7642/П від 07.09.2005
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Слаута Віктор Андрійович (IV скликання)
  • Бондаренко Володимир Дмитрович (IV скликання)
  • Чорновіл Тарас Вячеславович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Слаута В.А. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 07.09.2005
  • Подання 07.09.2005


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    20.12.2005 Питання заслухано
    09.09.2005 Вручено для розгляду
    09.09.2005 Направлено на розгляд Комітету
    07.09.2005 Передано в тираж
    07.09.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 07.09.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування07.09.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    13.06.2005 Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо заступників голів районних рад)