Проект Постанови про недовіру Голові Державної податкової адміністрації України Кірєєву О.І.


Номер, дата реєстрації:
8628 від 11.01.2006
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Сулковський Павло Гнатович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Буряк С.В. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Юхновський І.Р. Комітет з питань науки і освіти
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 20.12.2005
  • Подання 20.12.2005
  • Пояснювальна записка 20.12.2005
  • Проект Постанови (на заміну) 22.12.2005
  • Подання 22.12.2005
  • Пояснювальна записка 22.12.2005
  • Проект Постанови (на заміну) 11.01.2006
  • Подання 11.01.2006
  • Пояснювальна записка 11.01.2006


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    12.01.2006 Вручено на заміну
    11.01.2006 Направлено на розгляд Комітету
    11.01.2006 Передано на розгляд керівництву
    11.01.2006 Одержано проект на заміну
    10.01.2006 Вручено на заміну
    23.12.2005 Вручено для ознайомлення
    23.12.2005 Направлено на розгляд Комітету
    22.12.2005 Передано на розгляд керівництву
    22.12.2005 Одержано проект на заміну
    22.12.2005 Направлено на розгляд Комітету
    20.12.2005 Передано на розгляд керівництву
    20.12.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови (на заміну) від 11.01.2006
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності11.01.200613.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти11.01.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики11.01.200612.01.2006

    Проект Постанови (на заміну) від 22.12.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності22.12.200527.12.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти22.12.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики22.12.200526.12.2005

    Проект Постанови від 20.12.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності21.12.200516.03.2006
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти21.12.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики21.12.200526.12.2005