Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законів України (щодо збереження дитячих позашкільних закладів)


Номер, дата реєстрації:
7449/П від 11.01.2006
Сесія реєстрації:
8 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Юхновський Ігор Рафаїлович (IV скликання)
  • Дорогунцов Сергій Іванович (IV скликання)
  • Бауер Михайло Йозефович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Юхновський І.Р. Комітет з питань науки і освіти
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 10.01.2006
  • Подання 10.01.2006


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    12.01.2006 Вручено для розгляду
    11.01.2006 Передано в тираж
    11.01.2006 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    04.05.2005 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збереження дитячих позашкільних закладів)