Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні" (щодо умов отримання житлових кредитів)


Номер, дата реєстрації:
1100 від 30.11.2007
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Писаренко Валерій Володимирович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Костенко П.І. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Інші комітети:
  • Азаров М.Я. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Рибак В.В. Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 30.11.2007
  • Подання 30.11.2007
  • Пояснювальна записка 30.11.2007
  • Порівняльна таблиця 30.11.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 12.02.2008


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    12.05.2008 Повернуто на доопрацювання суб'єкту ініціативи
    18.01.2008 Вручено для ознайомлення
    11.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    08.01.2008 Передано на розгляд керівництву
    30.11.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 03.12.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.01.200814.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму11.01.200815.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності11.01.200816.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики11.01.200804.03.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.01.200814.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції11.01.200814.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики11.01.200814.01.2008