Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (щодо виключення питань організації та діяльності виконавчої служби з предмета відання Комітету з питань правосуддя)


Номер, дата реєстрації:
1141 від 07.12.2007
Сесія реєстрації:
1 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Писаренко Валерій Володимирович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Рибак В.В. Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 07.12.2007
  • Подання 07.12.2007
  • Пояснювальна записка 07.12.2007
  • Порівняльна таблиця 07.12.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 29.01.2008
  • Висновок комітету 19.02.2008 (тираж 19.02.2008)


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    16.12.2008 В порядок денний не включено
    18.03.2008 В порядок денний не включено
    20.02.2008 Вручено подання Комітету про відхилення
    25.01.2008 Вручено для ознайомлення
    12.01.2008 Направлено на розгляд Комітету
    08.01.2008 Передано на розгляд керівництву
    07.12.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 07.12.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України11.01.200817.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України11.01.200817.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя11.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики11.01.200816.01.2008
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування11.01.200816.01.2008