Проект Постанови про припинення повноважень члена Вищої ради юстиції (Бондика Валерія Анатолійовича


Номер, дата реєстрації:
2283 від 27.03.2008
Сесія реєстрації:
2 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кендзьор Ярослав Михайлович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 27.03.2008
  • Подання 27.03.2008
  • Пояснювальна записка 27.03.2008


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    12.12.2012 Проект відкликано
    01.04.2008 Вручено для ознайомлення
    28.03.2008 Направлено на розгляд Комітету
    27.03.2008 Передано на розгляд керівництву
    27.03.2008 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 28.03.2008
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя28.03.200831.03.2008