Проект Закону про внесення змін до деяких кодексів України (щодо відповідальності за пропаганду фашизму)


Номер, дата реєстрації:
4745 від 11.03.2010
Сесія реєстрації:
4 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Симоненко Петро Миколайович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Швець В.Д. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 01.07.2009
  • Подання 01.07.2009
  • Пояснювальна записка 01.07.2009
  • Порівняльна таблиця 01.07.2009
  • Проект Закону (на заміну) 11.03.2010
  • Подання 11.03.2010
  • Пояснювальна записка 11.03.2010
  • Порівняльна таблиця 11.03.2010
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 13.04.2010


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    13.04.2010 Проект не прийнято
    30.03.2010 Вручено на заміну
    12.03.2010 Направлено на розгляд Комітету
    11.03.2010 Передано на розгляд керівництву
    11.03.2010 Одержано проект на заміну
    07.07.2009 Вручено для ознайомлення
    02.07.2009 Направлено на розгляд Комітету
    01.07.2009 Передано на розгляд керівництву
    01.07.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 01.07.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України01.07.200903.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету01.07.200906.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності01.07.200903.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету01.07.200906.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України01.07.200903.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції01.07.200906.07.2009

    Проект Закону (на заміну) від 12.03.2010
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України12.03.201012.03.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.03.201012.03.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності12.03.201012.03.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету12.03.201012.03.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України12.03.201012.03.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції12.03.201016.03.2010

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    19.03.2010 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відповідальності за пропаганду фашизму, нацизму, комунізму, сексизму та інших тоталітарних політичних течій, що обмежують свободу людини