Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про концесії" щодо обмеження надання у концесію деяких об'єктів державної чи комунальної власності


Номер, дата реєстрації:
4813 від 10.07.2009
Сесія реєстрації:
4 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
2951-VI  від 01.02.2011
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Новіков Олег Володимирович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Ткаченко О.М. Комітет з питань економічної політики
  • Інші комітети:
  • Рибак В.В. Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 10.07.2009
  • Подання 10.07.2009
  • Пояснювальна записка 10.07.2009
  • Порівняльна таблиця 10.07.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 27.05.2010


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    29.04.2011 Проект відкликано
    16.07.2009 Вручено для ознайомлення
    13.07.2009 Направлено на розгляд Комітету
    10.07.2009 Передано на розгляд керівництву
    10.07.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 10.07.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України10.07.200914.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету10.07.200914.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики10.07.200914.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики10.07.200914.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету10.07.200914.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України10.07.200914.07.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції10.07.200925.09.2009