Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення здорового способу життя)


Номер, дата реєстрації:
5123 від 11.09.2009
Сесія реєстрації:
5 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Писаренко Валерій Володимирович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Терьохін С.А. Комітет з питань податкової та митної політики
  • Інші комітети:
  • Швець В.Д. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Герман Г.М. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 11.09.2009
  • Подання 11.09.2009
  • Пояснювальна записка 11.09.2009
  • Порівняльна таблиця 11.09.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 06.11.2009


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    02.02.2010 В порядок денний не включено
    05.11.2009 Включено до порядку денного
    05.11.2009 Направлено на розгляд Комітету
    05.11.2009 Одержано повторну резолюцію
    22.09.2009 Вручено для ознайомлення
    16.09.2009 Направлено на розгляд Комітету
    11.09.2009 Передано на розгляд керівництву
    11.09.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 11.09.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України11.09.200917.09.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.09.200918.09.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності11.09.200917.09.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики11.09.200917.09.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації11.09.200921.09.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.09.200918.09.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України11.09.200917.09.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції11.09.200921.09.2009