Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (щодо предметів відання окремих комітетів)


Номер, дата реєстрації:
8577 від 30.05.2011
Сесія реєстрації:
8 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Писаренко Валерій Володимирович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Швець В.Д. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 30.05.2011
  • Подання 30.05.2011
  • Пояснювальна записка 30.05.2011
  • Порівняльна таблиця 30.05.2011
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 10.06.2011


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    06.09.2011 В порядок денний не включено
    02.06.2011 Розгляд перенесено
    31.05.2011 Вручено для ознайомлення
    31.05.2011 Направлено на розгляд Комітету
    30.05.2011 Передано на розгляд керівництву
    30.05.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 30.05.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України30.05.201131.05.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності30.05.201131.05.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя30.05.201131.05.2011