Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про постійні комісії Верховної Ради України"


Номер, дата реєстрації:
1225 від 13.07.1998
Номер, дата акту
від 14.07.1998
Сесія реєстрації:
1 сесія III скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Медведчук Віктор Володимирович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Ткаченко О.М. КЕРІВНИЦТВО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 14.07.1998


  • Дати та стан проходження: Передано на підпис Президенту
    01.08.1998 Повернуто з підписом від Президента
    15.07.1998 Закон направлено на підпис Президенту
    14.07.1998 Закон прийнято
    13.07.1998 Передано в тираж
    12.07.1998 Одержано Верховною Радою