Проект Постанови про участь постійного представника Верховної Ради України у конституційному провадженні


Номер, дата реєстрації:
2097 від 22.09.1998
Номер, дата акту
від 20.05.1999
Сесія реєстрації:
2 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Медведчук Віктор Володимирович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Іоффе Ю.Я. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Задорожній О.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови (на заміну) 20.05.1999


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    29.05.1999 Постанову підписано
    20.05.1999 Постанову прийнято
    19.05.1999 Вручено для ознайомлення
    19.02.1999 Вручено подання Комітету про розгляд
    01.12.1998 Вручено для розгляду
    29.09.1998 Вручено подання Комітету про розгляд
    22.09.1998 Одержано Верховною Радою