Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про заборону діяльності Комуністичної партії України


Номер, дата реєстрації:
2777/П від 12.06.2013
Сесія реєстрації:
2 сесія VII скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Писаренко Валерій Володимирович (VII скликання)
  • Головний комітет:
  • Писаренко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 06.06.2013


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    06.02.2014 В порядок денний не включено
    18.06.2013 Вручено для розгляду
    12.06.2013 Передано в тираж
    12.06.2013 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 12.06.2013
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики12.06.2013

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    11.04.2013 Проект Постанови про заборону діяльності Комуністичної партії України