Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони ввезення і використання деяких харчових добавок


Номер, дата реєстрації:
2643/П від 16.10.2013
Сесія реєстрації:
3 сесія VII скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Бахтеєва Тетяна Дмитрівна (VII скликання)
  • Головний комітет:
  • Бахтеєва Т.Д. Комітет з питань охорони здоров'я
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.10.2013


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    06.02.2014 В порядок денний не включено
    22.10.2013 Вручено для розгляду
    16.10.2013 Передано в тираж
    16.10.2013 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 16.10.2013
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я16.10.2013

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    28.03.2013 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони ввезення і використання деяких харчових добавок)