Проект Постанови про внесення змін і доповнень до Регламенту Верховної Ради України (стосовно міжнародних договорів)


Номер, дата реєстрації:
3013 від 28.01.1999
Сесія реєстрації:
3 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Богословська Інна Германівна (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Костусєв О.О. Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
  • Альошин В.Б. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Осташ І.І. Комітет у закордонних справах
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 26.01.1999


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    02.03.2000 В порядок денний не включено
    02.02.1999 Вручено для ознайомлення
    01.02.1999 Направлено на розгляд Комітету
    28.01.1999 Одержано Верховною Радою