Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання" (щодо забезпечення конституційних прав і свобод людини і громадянина)


Номер, дата реєстрації:
2586 від 07.04.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Папієв Михайло Миколайович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Пинзеник П.В. Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Немиря Г.М. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 07.04.2015
  • Подання 07.04.2015
  • Пояснювальна записка 07.04.2015
  • Порівняльна таблиця 07.04.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 06.05.2015


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    29.08.2019 Проект відкликано
    09.04.2015 Надано для ознайомлення
    08.04.2015 Направлено на розгляд Комітету
    07.04.2015 Передано на розгляд керівництву
    07.04.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 07.04.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції08.04.201509.04.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України08.04.201509.04.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин08.04.201509.04.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції08.04.201509.04.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету08.04.201509.04.2015