Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за кібертероризм


Номер, дата реєстрації:
2439а від 24.07.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
2679-VIII  від 07.02.2019
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ар'єв Володимир Ігорович (VIII скликання)
  • Заліщук Світлана Петрівна (VIII скликання)
  • Вовк Віктор Іванович (VIII скликання)
  • Геращенко Ірина Володимирівна (VIII скликання)
  • Ємець Леонід Олександрович (VIII скликання)
  • Береза Борислав Юхимович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Кожем'якін А.А. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Данченко О.І. Комітет з питань інформатизації та зв'язку
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 22.07.2015
  • Подання 22.07.2015
  • Пояснювальна записка 22.07.2015
  • Порівняльна таблиця 22.07.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 23.12.2015


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    29.08.2019 Проект відкликано
    29.07.2015 Надано для ознайомлення
    28.07.2015 Направлено на розгляд Комітету
    24.07.2015 Передано на розгляд керівництву
    24.07.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 24.07.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції28.07.201529.07.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції28.07.201504.08.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності28.07.201530.07.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку28.07.201530.07.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.07.201530.07.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції28.07.201504.08.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції28.07.201529.07.2015