Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (обрати н.д. Козака Я.І. членом Комітету з питань будівництва, транспорту зв'язку)


Номер, дата реєстрації:
3141 від 22.03.1999
Номер, дата акту
від 07.04.1999
Сесія реєстрації:
3 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Козак Ярослав Іванович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 05.03.1999


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    13.04.1999 Постанову підписано
    07.04.1999 Постанову прийнято
    23.03.1999 Вручено для розгляду
    23.03.1999 Направлено на розгляд Комітету
    22.03.1999 Одержано Верховною Радою