Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (про введення нової статті 49 стосовно припинення повноважень депутатів, обраних у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі)


Номер, дата реєстрації:
2082-1 від 23.03.1999
Сесія реєстрації:
3 сесія III скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Марченко Володимир Романович (III скликання)
  • Сидорчук Михайло Юрійович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Іоффе Ю.Я. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 22.03.1999


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    18.10.2001 Питання заслухано
    31.10.2000 Вручено подання на зняття з розгляду
    15.09.1999 В порядок денний не включено
    01.07.1999 Одержано подання на зняття
    25.03.1999 Вручено для ознайомлення
    24.03.1999 Направлено на розгляд Комітету
    23.03.1999 Одержано Верховною Радою