Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" щодо стимулювання виробництва молока


Номер, дата реєстрації:
5297 від 22.03.2021
Сесія реєстрації:
5 сесія IX скликання
Включено до порядку денного:
2035-ІХ  від 15.02.2022
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Лабазюк Сергій Петрович (IX скликання)
  • Батенко Тарас Іванович (IX скликання)
  • Молоток Ігор Федорович (IX скликання)
  • Мінько Сергій Анатолійович (IX скликання)
  • Констанкевич Ірина Мирославівна (IX скликання)
  • Скороход Анна Костянтинівна (IX скликання)
  • М'ялик Віктор Ничипорович (IX скликання)
  • Бондар Віктор Васильович (IX скликання)
  • Юрчишин Петро Васильович (IX скликання)
  • Герега Олександр Володимирович (IX скликання)
  • Балога Віктор Іванович (IX скликання)
  • Урбанський Анатолій Ігорович (IX скликання)
  • Білозір Лариса Миколаївна (IX скликання)
  • Кучер Микола Іванович (IX скликання)
  • Івченко Вадим Євгенович (IX скликання)
  • Тимофійчук Володимир Ярославович (IX скликання)
  • Салійчук Олександр В'ячеславович (IX скликання)
  • Ватрас Володимир Антонович (IX скликання)
  • Чайківський Іван Адамович (IX скликання)
  • Нікітіна Марина Вікторівна (IX скликання)
  • Мейдич Олег Леонідович (IX скликання)
  • Гайду Олександр Васильович (IX скликання)
  • Соломчук Дмитро Вікторович (IX скликання)
  • Петьовка Василь Васильович (IX скликання)
  • Копанчук Олена Євгенівна (IX скликання)
  • Грищенко Тетяна Миколаївна (IX скликання)
  • Литвиненко Сергій Анатолійович (IX скликання)
  • Гузь Ігор Володимирович (IX скликання)
  • Аліксійчук Олександр Васильович (IX скликання)
  • Касай Костянтин Іванович (IX скликання)
  • Іванов Володимир Ілліч (IX скликання)
  • Зуєв Максим Сергійович (IX скликання)
  • Дануца Олександр Анатолійович (IX скликання)
  • Крулько Іван Іванович (IX скликання)
  • Чернявський Степан Миколайович (IX скликання)
  • Бакунець Павло Андрійович (IX скликання)
  • Мазурашу Георгій Георгійович (IX скликання)
  • Герасимов Артур Володимирович (IX скликання)
  • Плачкова Тетяна Михайлівна (IX скликання)
  • Вацак Геннадій Анатолійович (IX скликання)
  • Бондар Михайло Леонтійович (IX скликання)
  • Халімон Павло Віталійович (IX скликання)
  • Шол Маргарита Віталіївна (IX скликання)
  • Ніколаєнко Андрій Іванович (IX скликання)
  • Абрамович Ігор Олександрович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Гайду О.В. Комітет з питань аграрної та земельної політики
  • Інші комітети:
  • Наталуха Д.А. Комітет з питань економічного розвитку
  • Арістов Ю.Ю. Комітет з питань бюджету
  • Радіна А.О. Комітет з питань антикорупційної політики
  • Климпуш-Цинцадзе І.О. Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 18.03.2021
  • Подання 18.03.2021
  • Пояснювальна записка 18.03.2021
  • Порівняльна таблиця 18.03.2021
  • Авторський колектив 18.03.2021
  • Проект Закону (доопрацьований) 15.12.2021
  • Подання 15.12.2021
  • Пояснювальна записка 15.12.2021
  • Порівняльна таблиця 15.12.2021
  • Авторський колектив 15.12.2021


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    22.12.2021 Надано для ознайомлення
    21.12.2021 Направлено на розгляд Комітету
    20.12.2021 Передано на розгляд керівництву
    20.12.2021 Одержано доопрацьований проект
    09.04.2021 Проект відкликано
    25.03.2021 Надано для ознайомлення
    24.03.2021 Направлено на розгляд Комітету
    22.03.2021 Передано на розгляд керівництву
    22.03.2021 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 22.03.2021
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики25.03.202129.03.2021
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики25.03.202129.03.2021
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики25.03.202129.03.2021
    Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку25.03.2021
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету25.03.2021
    Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики25.03.202123.03.2021
    Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу25.03.2021