Проект Закону про запровадження спеціального режиму господарської діяльності на території пріоритетного розвитку у Донецькій та Луганській областях


Номер, дата реєстрації:
6403 від 07.12.2021
Сесія реєстрації:
6 сесія IX скликання
Включено до порядку денного:
2035-ІХ  від 15.02.2022
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Горбенко Руслан Олександрович (IX скликання)
  • Тарасенко Тарас Петрович (IX скликання)
  • Аллахвердієва Ірина Валеріївна (IX скликання)
  • Негулевський Ігор Петрович (IX скликання)
  • Воронов Володимир Анатолійович (IX скликання)
  • Овчинникова Юлія Юріївна (IX скликання)
  • Кравчук Євгенія Михайлівна (IX скликання)
  • Ватрас Володимир Антонович (IX скликання)
  • Дубневич Ярослав Васильович (IX скликання)
  • Мережко Олександр Олександрович (IX скликання)
  • Сухов Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Веніславський Федір Володимирович (IX скликання)
  • Кострійчук Сергій Володимирович (IX скликання)
  • Лубінець Дмитро Валерійович (IX скликання)
  • Ткаченко Максим Миколайович (IX скликання)
  • Зуб Валерій Олексійович (IX скликання)
  • Вельможний Сергій Анатолійович (IX скликання)
  • Федієнко Олександр Павлович (IX скликання)
  • Балога Віктор Іванович (IX скликання)
  • Підласа Роксолана Андріївна (IX скликання)
  • Якименко Павло Віталійович (IX скликання)
  • Кузнєцов Олексій Олександрович (IX скликання)
  • Фролов Павло Валерійович (IX скликання)
  • Кісєль Юрій Григорович (IX скликання)
  • Чайківський Іван Адамович (IX скликання)
  • Арсенюк Олег Олексійович (IX скликання)
  • Струневич Вадим Олегович (IX скликання)
  • Швець Сергій Федорович (IX скликання)
  • Бондаренко Олег Володимирович (IX скликання)
  • Гришина Юлія Миколаївна (IX скликання)
  • Чернявський Степан Миколайович (IX скликання)
  • Літвінов Олександр Миколайович (IX скликання)
  • Качура Олександр Анатолійович (IX скликання)
  • Янченко Галина Ігорівна (IX скликання)
  • Мазурашу Георгій Георгійович (IX скликання)
  • Бабак Сергій Віталійович (IX скликання)
  • Красов Олексій Ігорович (IX скликання)
  • Касай Костянтин Іванович (IX скликання)
  • Сушко Павло Миколайович (IX скликання)
  • Мандзій Сергій Володимирович (IX скликання)
  • Культенко Артем Валерійович (IX скликання)
  • Безугла Мар'яна Володимирівна (IX скликання)
  • Яковлєва Неллі Іллівна (IX скликання)
  • Крейденко Володимир Вікторович (IX скликання)
  • Медяник В'ячеслав Анатолійович (IX скликання)
  • Нікітіна Марина Вікторівна (IX скликання)
  • Руденко Ольга Сергіївна (IX скликання)
  • Клочко Андрій Андрійович (IX скликання)
  • Корнієнко Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Бужанський Максим Аркадійович (IX скликання)
  • Нагаєвський Артем Сергійович (IX скликання)
  • Герман Денис Вадимович (IX скликання)
  • Штепа Сергій Сергійович (IX скликання)
  • Дирдін Максим Євгенович (IX скликання)
  • Бакумов Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Задорожній Микола Миколайович (IX скликання)
  • Чорний Дмитро Сергійович (IX скликання)
  • Арахамія Давид Георгійович (IX скликання)
  • Криворучкіна Олена Володимирівна (IX скликання)
  • Торохтій Богдан Григорович (IX скликання)
  • Марченко Людмила Іванівна (IX скликання)
  • Радуцький Михайло Борисович (IX скликання)
  • Здебський Юрій Вікторович (IX скликання)
  • Корявченков Юрій Валерійович (IX скликання)
  • Совгиря Ольга Володимирівна (IX скликання)
  • Гривко Сергій Дмитрович (IX скликання)
  • Гайду Олександр Васильович (IX скликання)
  • Яцик Юлія Григорівна (IX скликання)
  • Халімон Павло Віталійович (IX скликання)
  • Боблях Андрій Ростиславович (IX скликання)
  • Потураєв Микита Русланович (IX скликання)
  • Перебийніс Максим Вікторович (IX скликання)
  • Драбовський Анатолій Григорович (IX скликання)
  • Борзова Ірина Наумівна (IX скликання)
  • Калаур Іван Романович (IX скликання)
  • Третьякова Галина Миколаївна (IX скликання)
  • Шахов Сергій Володимирович (IX скликання)
  • Костін Андрій Євгенович (IX скликання)
  • Семінський Олег Валерійович (IX скликання)
  • Копанчук Олена Євгенівна (IX скликання)
  • Горенюк Олександр Олександрович (IX скликання)
  • Савченко Ольга Станіславівна (IX скликання)
  • Шол Маргарита Віталіївна (IX скликання)
  • Наталуха Дмитро Андрійович (IX скликання)
  • Козир Сергій В'ячеславович (IX скликання)
  • Горобець Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Демченко Сергій Олексійович (IX скликання)
  • Зуєв Максим Сергійович (IX скликання)
  • Брагар Євгеній Вадимович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Наталуха Д.А. Комітет з питань економічного розвитку
  • Інші комітети:
  • Лубінець Д.В. Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Клочко А.А. Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Завітневич О.М. Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки
  • Герус А.М. Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Костін А.Є. Комітет з питань правової політики
  • Гетманцев Д.О. Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Арістов Ю.Ю. Комітет з питань бюджету
  • Радіна А.О. Комітет з питань антикорупційної політики
  • Климпуш-Цинцадзе І.О. Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 03.12.2021
  • Подання 03.12.2021
  • Пояснювальна записка 03.12.2021
  • Порівняльна таблиця 03.12.2021
  • Фінансово-економічне обгрунтування 03.12.2021


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    08.12.2021 Надано для ознайомлення
    07.12.2021 Направлено на розгляд Комітету
    07.12.2021 Передано на розгляд керівництву
    07.12.2021 Одержано Верховною Радою