Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо судового розгляду справ про відшкодування шкоди, завданої внаслідок збройної агресії проти України


Номер, дата реєстрації:
7520-1 від 18.07.2022
Сесія реєстрації:
7 сесія IX скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Стефанчук Руслан Олексійович (IX скликання)
  • Корнієнко Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Кондратюк Олена Костянтинівна (IX скликання)
  • Маслов Денис Вячеславович (IX скликання)
  • Негулевський Ігор Петрович (IX скликання)
  • Пушкаренко Арсеній Михайлович (IX скликання)
  • Михайлюк Галина Олегівна (IX скликання)
  • Ватрас Володимир Антонович (IX скликання)
  • Лаба Михайло Михайлович (IX скликання)
  • Ткаченко Максим Миколайович (IX скликання)
  • Мандзій Сергій Володимирович (IX скликання)
  • Батенко Тарас Іванович (IX скликання)
  • Фролов Павло Валерійович (IX скликання)
  • Ясько Єлизавета Олексіївна (IX скликання)
  • Леонов Олексій Олександрович (IX скликання)
  • Кісєль Юрій Григорович (IX скликання)
  • Камельчук Юрій Олександрович (IX скликання)
  • Бондаренко Олег Володимирович (IX скликання)
  • Крейденко Володимир Вікторович (IX скликання)
  • Аліксійчук Олександр Васильович (IX скликання)
  • Подгорна Вікторія Валентинівна (IX скликання)
  • Бондар Віктор Васильович (IX скликання)
  • Салійчук Олександр В'ячеславович (IX скликання)
  • Грищук Роман Павлович (IX скликання)
  • Горенюк Олександр Олександрович (IX скликання)
  • Кравчук Євгенія Михайлівна (IX скликання)
  • Зуб Валерій Олексійович (IX скликання)
  • Штепа Сергій Сергійович (IX скликання)
  • Клименко Юлія Леонідівна (IX скликання)
  • Качура Олександр Анатолійович (IX скликання)
  • Кулініч Олег Іванович (IX скликання)
  • Корявченков Юрій Валерійович (IX скликання)
  • Мінько Сергій Анатолійович (IX скликання)
  • Клочко Андрій Андрійович (IX скликання)
  • Стернійчук Валерій Олександрович (IX скликання)
  • Бакумов Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Циба Тетяна Вікторівна (IX скликання)
  • Горобець Олександр Сергійович (IX скликання)
  • Стефанчук Микола Олексійович (IX скликання)
  • Літвінов Олександр Миколайович (IX скликання)
  • Криворучкіна Олена Володимирівна (IX скликання)
  • Гришина Юлія Миколаївна (IX скликання)
  • Санченко Олександр Володимирович (IX скликання)
  • Богданець Андрій Володимирович (IX скликання)
  • Скрипка Тетяна Василівна (IX скликання)
  • Калаур Іван Романович (IX скликання)
  • Кузбит Юрій Михайлович (IX скликання)
  • Медяник В'ячеслав Анатолійович (IX скликання)
  • Гузенко Максим Васильович (IX скликання)
  • Жупанин Андрій Вікторович (IX скликання)
  • Марченко Людмила Іванівна (IX скликання)
  • Мисягін Юрій Михайлович (IX скликання)
  • Марчук Ігор Петрович (IX скликання)
  • Тарасов Олег Сергійович (IX скликання)
  • Тістик Ростислав Ярославович (IX скликання)
  • Задорожній Микола Миколайович (IX скликання)
  • Аллахвердієва Ірина Валеріївна (IX скликання)
  • Кучер Микола Іванович (IX скликання)
  • Мамка Григорій Миколайович (IX скликання)
  • Безгін Віталій Юрійович (IX скликання)
  • Швець Сергій Федорович (IX скликання)
  • Разумков Дмитро Олександрович (IX скликання)
  • Рубльов Вячеслав Володимирович (IX скликання)
  • Руденко Ольга Сергіївна (IX скликання)
  • Лічман Ганна Василівна (IX скликання)
  • Бородін Владислав Валерійович (IX скликання)
  • Мезенцева Марія Сергіївна (IX скликання)
  • Безугла Мар'яна Володимирівна (IX скликання)
  • Дубнов Артем Васильович (IX скликання)
  • Мережко Олександр Олександрович (IX скликання)
  • Мазурашу Георгій Георгійович (IX скликання)
  • Вінтоняк Олена Василівна (IX скликання)
  • Бардіна Марина Олегівна (IX скликання)
  • Боблях Андрій Ростиславович (IX скликання)
  • Геращенко Ірина Володимирівна (IX скликання)
  • Фріс Ігор Павлович (IX скликання)
  • Єфімов Максим Вікторович (IX скликання)
  • Борзова Ірина Наумівна (IX скликання)
  • Дануца Олександр Анатолійович (IX скликання)
  • Бойко Юрій Анатолійович (IX скликання)
  • Мокан Василь Іванович (IX скликання)
  • Драбовський Анатолій Григорович (IX скликання)
  • Захарченко Володимир Васильович (IX скликання)
  • Саладуха Ольга Валеріївна (IX скликання)
  • Копанчук Олена Євгенівна (IX скликання)
  • Мошенець Олена Володимирівна (IX скликання)
  • Кінзбурська Вікторія Олександрівна (IX скликання)
  • Пасічний Олександр Станіславович (IX скликання)
  • Гевко Володимир Леонідович (IX скликання)
  • Васильковський Ігор Ігорович (IX скликання)
  • Плачкова Тетяна Михайлівна (IX скликання)
  • Крулько Іван Іванович (IX скликання)
  • Третьякова Галина Миколаївна (IX скликання)
  • Швачко Антон Олексійович (IX скликання)
  • Соломчук Дмитро Вікторович (IX скликання)
  • Брагар Євгеній Вадимович (IX скликання)
  • Пивоваров Євген Павлович (IX скликання)
  • Гринчук Оксана Анатоліївна (IX скликання)
  • Яковлєва Неллі Іллівна (IX скликання)
  • Колєв Олег Вікторович (IX скликання)
  • Горбенко Руслан Олександрович (IX скликання)
  • Сова Олександр Георгійович (IX скликання)
  • Констанкевич Ірина Мирославівна (IX скликання)
  • Цимбалюк Михайло Михайлович (IX скликання)
  • Іванісов Роман Валерійович (IX скликання)
  • Кицак Богдан Вікторович (IX скликання)
  • Здебський Юрій Вікторович (IX скликання)
  • Вельможний Сергій Анатолійович (IX скликання)
  • Пузійчук Андрій Вікторович (IX скликання)
  • Вірастюк Василь Ярославович (IX скликання)
  • Юрчишин Ярослав Романович (IX скликання)
  • Бужанський Максим Аркадійович (IX скликання)
  • Кунаєв Артем Юрійович (IX скликання)
  • Кузнєцов Олексій Олександрович (IX скликання)
  • Яцик Юлія Григорівна (IX скликання)
  • Абрамович Ігор Олександрович (IX скликання)
  • Білозір Лариса Миколаївна (IX скликання)
  • Васильєв Ігор Сергійович (IX скликання)
  • Лозинський Роман Михайлович (IX скликання)
  • Арешонков Володимир Юрійович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Маслов Д.В. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Гетманцев Д.О. Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики
  • Наталуха Д.А. Комітет з питань економічного розвитку
  • Іонушас С.К. Комітет з питань правоохоронної діяльності
  • Ткаченко М.М. Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Завітневич О.М. Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки
  • Арістов Ю.Ю. Комітет з питань бюджету
  • Радіна А.О. Комітет з питань антикорупційної політики
  • Климпуш-Цинцадзе І.О. Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 13.07.2022


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    19.07.2022 Надано для ознайомлення
    18.07.2022 Направлено на розгляд Комітету
    18.07.2022 Передано на розгляд керівництву
    18.07.2022 Одержано Верховною Радою