Проект Постанови про припинення повноважень Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань забезпечення виборчих прав громадян України під час підготовки і проведення виборів Президента України


Номер, дата реєстрації:
5076 від 10.02.2000
Сесія реєстрації:
5 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ключковський Юрій Богданович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Іоффе Ю.Я. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 15.02.2000


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    01.06.2000 Питання заслухано
    15.02.2000 Вручено для ознайомлення
    11.02.2000 Направлено на розгляд Комітету
    10.02.2000 Одержано Верховною Радою