Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (стосовно тимчасового призупинення повноважень народного депутата України на час його призначення на посаду до КМУ)


Номер, дата реєстрації:
5120 від 22.02.2000
Сесія реєстрації:
5 сесія III скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Турчинов Олександр Валентинович (III скликання)
  • Білорус Олег Григорович (III скликання)
  • Альохін Володимир Ілліч (III скликання)
  • Косаківський Леонід Григорович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Задорожній О.В. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Іоффе Ю.Я. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 24.02.2000


  • Дати та стан проходження: Очікує рішення
    01.12.2000 Проект відкликано
    31.10.2000 Вручено подання Комітету про відхилення
    29.02.2000 Вручено для ознайомлення
    23.02.2000 Направлено на розгляд Комітету
    22.02.2000 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    23.10.2000 Проект Постанови про проект Закону України про внесення змін до деяких законів України (стосовно призупинення повноважень народного депутата України у разі призначення його на посаду в Кабінеті Міністрів України)