Проект Закону про порядок усунення з поста Президента України (імпічмент)


Номер, дата реєстрації:
2041-1 від 26.01.2001
Сесія реєстрації:
7 сесія III скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кузнєцов Павло Сергійович (III скликання)
  • Буйко Георгій Володимирович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Задорожній О.В. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Іоффе Ю.Я. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 26.01.2001


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    06.06.2001 Питання заслухано
    13.03.2001 Вручено подання Комітету про відхилення
    08.02.2001 Вручено для ознайомлення
    30.01.2001 Направлено на розгляд Комітету
    26.01.2001 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    11.03.2001 Проект Постанови про відхилення проектів законів України щодо регулювання діяльності Президента України