Проект Постанови про попереднє схвалення проекту Закону України про внесення змін до статті 81 Конституції України


Номер, дата реєстрації:
0937/П від 05.12.2002
Номер, дата акту
від 20.02.2003
Сесія реєстрації:
2 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Онопенко Василь Васильович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Онопенко В.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 02.12.2002
  • Подання 02.12.2002
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 01.03.2003


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    01.03.2003 Постанову підписано
    20.02.2003 Постанову прийнято
    10.12.2002 Вручено для розгляду
    05.12.2002 Передано в тираж
    05.12.2002 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 05.12.2002
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики05.12.2002

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    14.05.2002 Проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо дострокового припинення повноважень народного депутата України, обраного за виборчим списком політичної партії)