Проект Постанови про прийняття за основу проекту закону України про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства"


Номер, дата реєстрації:
2522/П від 07.04.2003
Номер, дата акту
від 21.10.2004
Сесія реєстрації:
3 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Поліщук Микола Єфремович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Поліщук М.Є. Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 04.04.2003
  • Подання 04.04.2003
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Текст, підписаний Головою Верховної Ради України 26.10.2004


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    26.10.2004 Постанову підписано
    21.10.2004 Постанову прийнято
    15.04.2003 Вручено для розгляду
    07.04.2003 Передано в тираж
    07.04.2003 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 07.04.2003
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства07.04.200304.04.2004

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    12.12.2002 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" (щодо дітей-інвалідів)