Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін та доповнень до Закону України "Про охорону дитинства" (щодо заборони деяких форм дитячої праці)


Номер, дата реєстрації:
6342/П від 04.03.2005
Сесія реєстрації:
7 сесія IV скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Лобода Михайло Васильович (IV скликання)
  • Головний комітет:
  • Лобода М.В. Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 02.03.2005
  • Подання 02.03.2005


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    16.03.2006 Знято з розгляду
    15.03.2005 Вручено для розгляду
    04.03.2005 Передано в тираж
    04.03.2005 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 05.03.2005
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства05.03.200502.03.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства05.03.200502.03.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства05.03.200502.03.2005
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства05.03.200502.03.2005

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    16.11.2004 Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про охорону дитинства" (щодо заборони деяких форм дитячої праці)