Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України дев’ятого скликання"


Номер, дата реєстрації:
5377 від 14.04.2021
Номер, дата акту
від 29.04.2021
Сесія реєстрації:
5 сесія IX скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кальченко Сергій Віталійович (IX скликання)
  • Синютка Олег Михайлович (IX скликання)
  • Загородній Юрій Іванович (IX скликання)
  • Папієв Михайло Миколайович (IX скликання)
  • Фролов Павло Валерійович (IX скликання)
  • Гринчук Оксана Анатоліївна (IX скликання)
  • Євтушок Сергій Миколайович (IX скликання)
  • Марченко Людмила Іванівна (IX скликання)
  • Культенко Артем Валерійович (IX скликання)
  • Приходько Наталія Ігорівна (IX скликання)
  • Савченко Ольга Станіславівна (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Кальченко С.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 12.04.2021
  • Подання 12.04.2021
  • Додаток (1) 12.04.2021
  • Додаток (2) 12.04.2021
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 12.04.2021


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    30.04.2021 Постанову підписано
    29.04.2021 Постанову прийнято
    15.04.2021 Надано з поданням Комітету про розгляд
    14.04.2021 Направлено до Комітету
    14.04.2021 Розміщено на веб-сайті
    14.04.2021 Одержано Верховною Радою