Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення граничного віку перебування на дипломатичній службі та службі в органах місцевого самоврядування


Номер, дата реєстрації:
5422 від 23.04.2021
Сесія реєстрації:
5 сесія IX скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Третьякова Галина Миколаївна (IX скликання)
  • Мінько Сергій Анатолійович (IX скликання)
  • Брагар Євгеній Вадимович (IX скликання)
  • Швець Сергій Федорович (IX скликання)
  • Михайлюк Галина Олегівна (IX скликання)
  • Нікітіна Марина Вікторівна (IX скликання)
  • Лис Олена Георгіївна (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Мережко О.О. Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
  • Інші комітети:
  • Клочко А.А. Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Третьякова Г.М. Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів
  • Арістов Ю.Ю. Комітет з питань бюджету
  • Радіна А.О. Комітет з питань антикорупційної політики
  • Климпуш-Цинцадзе І.О. Комітет з питань інтеграції України до Європейського Союзу
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 21.04.2021
  • Подання 21.04.2021
  • Пояснювальна записка 21.04.2021
  • Порівняльна таблиця 21.04.2021


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    29.04.2021 Надано для ознайомлення
    28.04.2021 Направлено на розгляд Комітету
    23.04.2021 Передано на розгляд керівництву
    23.04.2021 Одержано Верховною Радою