Проект Постанови про відхилення проектів законів України щодо регулювання діяльності Президента України


Номер, дата реєстрації:
3340-П від 11.03.2001
Сесія реєстрації:
7 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Коліушко Ігор Борисович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Задорожній О.В. Комітет з питань правової політики
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 22.02.2001


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    07.06.2001 Проект не прийнято
    06.06.2001 Обговорено
    05.04.2001 Питання заслухано
    13.03.2001 Вручено для розгляду
    11.03.2001 Передано в тираж
    11.03.2001 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    31.08.1998 Проект Закону про процедуру усунення з поста Президента України в порядку імпічмента
    13.10.1999 Проект Закону про відставку Президента України
    13.10.1999 Проект Закону про здійснення Президентом України право вето щодо прийнятих законів
    19.10.1999 Проект Закону про дострокове припинення Президентом України повноважень Верховної Ради України
    19.10.1999 Проект Закону про вступ новообраного Президента України на пост
    26.01.2000 Проект Закону про передачу справ попереднім Президентом України новообраному Президентові України
    26.01.2001 Проект Закону про порядок усунення з поста Президента України (імпічмент)
    13.02.2001 Проект Закону про надання гарантій Президенту України, що припинив здійснення своїх повноважень, а також членам його сім'ї
    19.02.2001 Проект Закону про гарантії колишньому Президенту України та членам його сім'ї