Проект Закону про ратифікацію Стокгольмської конвенції про стійкі органічні забруднювачі


Номер, дата реєстрації:
0059 від 30.01.2007
Номер, дата акту
від 18.04.2007
Сесія реєстрації:
3 сесія V скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Багатосторонні міжнародні угоди
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Президент України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ющенко Віктор Андрійович Президент України
  • Головний комітет:
  • Кальченко В.М. Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслiдкiв Чорнобильської катастрофи
  • Інші комітети:
  • Шибко В.Я. Комітет у закордонних справах
  • Матвієнков С.А. Комітет з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва
  • Ілляшов Г.О. Комітет з питань правової політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань бюджету
  • Прокопович Н.В. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 30.01.2007
  • Подання 30.01.2007
  • Пояснювальна записка 30.01.2007
  • Текст міжнародного договору 30.01.2007
  • Довідка про погодження 30.01.2007
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 15.02.2007
  • Висновок комітету 04.04.2007


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    06.06.2007 Повернуто з підписом від Президента
    29.05.2007 Закон підтверджено
    29.05.2007 Закон направлено на підпис Президенту
    21.04.2007 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    18.04.2007 Закон прийнято
    11.04.2007 Вручено подання Комітету про розгляд
    06.02.2007 Вручено для ознайомлення
    31.01.2007 Направлено на розгляд Комітету
    30.01.2007 Передано на розгляд керівництву
    30.01.2007 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 30.01.2007
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики31.01.200731.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслiдкiв Чорнобильської катастрофи31.01.200731.01.2007
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах31.01.200731.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва31.01.200731.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики31.01.200731.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету31.01.200731.01.2007
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції31.01.200731.01.2007